Hakkımızda

Hakkımızda

Medivar; sağlığın önemini ele alarak, insan sağlığı için özel üretilen birinci sınıf kalite belgeli medikal ürünleri sunan bir hizmet sektörüdür. Profesyonelliği tercih eden ve bu konuda gerekli bilgi ve belgelere sahip olan ekibi ile medikal ürünler dalında her başlığa çözüm odaklı yaklaşmaktadır.
Medivar, sağlığınız için medikal ile ilgili bütün ürün çeşitlerini uygun fiyat seçenekleriyle hazırlayarak sunuyor. Deneyimli ekibimiz, medikal ürün konusunda gerekli bütün bilgileri vermektedir. Medikal malzemeleri satın almadan önce sitemizi ziyaret edebilir, gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.

Filiz Toprak (Girişimci)

22 yıldır sağlık sektörünün içinde bulunan Filiz Toprak, mesleğine inanarak medikal
yolculukta kendini geliştirmektedir. Medikal alanının çeşitli dallarında eğitim ve sertifikalara sahip
olarak, sektörde donanımlı bir pozisyonda bulunmaktadır. Bu sertifikalardan bazıları;
• Protez Ortez Rehabilitasyon Sertifikası,
• Bio Medikal Sertifikası,
• Quantum Düşünce Tekniği Eğitim Sertifikası’dır.
Medivar ile birlikte aynı zamanda 2005’te kurmuş olduğu Toprak Medikal’in de işletmecisi olan Filiz Toprak, hali hazırda aktif bir şekilde perakende satış gerçekleştirmektedir. Donanımlı tecrübelerini ve bilgilerini insanlara aktarmak isteyen Filiz Toprak’ın en büyük vizyonu, medikal sektörde adından söz ettirerek daha büyük kitlelere hitap etmektir.

Misyonumuz

Medivar kuruluşu olarak gösterdiğimiz önem ve değer ile insan sağlığını temel almış müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de “Lider” konumuna erişmektir.

Vizyonumuz

Kaliteli ve konfor yaratan ürünleriyle yaşama değer katarak; çağdaş standartlarda ve bütüncül kalite anlayışı içerisinde insan sağlığı değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

medivar logo
Open chat